https://www.traditionrolex.com/6

https://www.traditionrolex.com/6

Deza Praha | O firmě |

https://www.traditionrolex.com/6

Deza Praha s.r.o.
servis

zrcadlové krytky

https://www.traditionrolex.com/6

O firmě

Vítáme Vás na našich stránkách.


Společnost DEZA Praha, s.r.o. působí na Českém i Evropském trhu již od roku 1991, dříve pod názvem DEZA Kovodružstvo Praha.

Mezi naše hlavní výrobní a obchodní aktivity patří výroba, prodej  a servis  výrobníků sodové vody (sodobary), dále dodáváme a vyrábíme zahradní postřikovače, chlazení na pivo, zrcadlové krytky v různých prevedeních.

Díky naším dlouholetým zkušenostem a tradici věříme, že Vám můžeme nabídnout ty nejlepší služby a také individuální přístup ke každému zákazníkovi.

Vznik společnosti

Zkratka DEZA, se kterou se dnes setkáváte, skrývá v sobě tři více než jasná slova: Družstvo elitních zámečníků. Samostatné DEZA Kovodružstvo Praha vzniklo v roce 1991, po přestěhování na novou adresu a po prodeji v roce 2004, přešla veškerá výrobní činnost na nově vzniklou společnost DEZA Praha, s.r.o. Zaměstnanci nového podniku, kteří na sebe vzali odpovědnost za veškerou výrobní činnost, se nikdy nezpronevěřili svému renomé zkušených, vskutku elitních, řemeslníků a jsou i dnes se svým vysoce funkčním, neustále modernizovaným výrobním programem stále na špici v bezpochyby tvrdé konkurenci daného odvětví.

ALKOHOLTESTERY

Deza Praha
K Žižkovu 3/379
190 00 Praha 9 - Vysočany

tel.: 266 310 775                 
fax.: 266 310 776
info@dezapraha.cz

edited by N.E.S.P.I.